MEDLEMSLOGIN

Medlemslogin

Søg på Schæferhundeklubben

Indtast søgeord nedenfor og klik "Søg"

Søg på Schæferhundeklubben

Indtast søgeord nedenfor og klik "Søg"

×

Gitte Poulsen
Kreds 01
gipo_dk@yahoo.dk
Heldbovej 107 1. tv.
2500 Valby
Telefon: 26181448

Keld Schrøder
Kreds 01
keld.lisa.schroder@gmail.com
Troldkærvej 5
2610 Rødovre
Telefon: 61503646


Dennis Jensen
Kreds 03
Denner@mly.dk
Bogfinkevej 13G
4040 Jyllinge
Telefon: 28135791

Helle Ditlefsen
Kreds 03
helle.ditlefsen@consultant.com
Hørupvej 9 B
3550 Slangerup
Telefon: 60647544


Tina Birkeby
Kreds 03
felix@birkeby.dk
Rugens kvt 2D
2620 Albertslund
Telefon: 23104046

Gitte Beck Nielsen
Kreds 04
Ribegenser@gmail.com
Dyvelslystvej 1
4060 Kirke Såby
Telefon: 30209011


Annette Broberg
Kreds 06
nette.broberg@gmail.com
schiøler lincksvej 12
3370 melby
Telefon: 50692274

Charlotte Rem Larsen
Kreds 06
charlotte39@hotmail.dk
Lårupvej 35
4293 Dianalund


Fritz Juul Bennedbæk
Kreds 06
fritz@normanner.dk
Ved Klintebakken 3
3390 Hundested
Telefon: 23684400

Steen Mangor Olsen
Kreds 06
steenmangor@hotmail.com
St. Karlsmindevej 105
3390 Hundested
Telefon: 23252625


Tinni Meier Engli
Kreds 06
at-engli@hotmail.com
Mariehøj 316
2990 Nivå
Telefon: 23724958

Bettina Johansen
Kreds 07
bej@nbjdk.dk
Skolelodden 7
4480 Store Fuglede
Telefon: 59597671


Jeanne Rothman
Kreds 07
jeanne@rothman.dk
Skolevej 19
4440 Mørkøv
Telefon: 41285806

Sanne Carlsen
Kreds 07
sanne_k_b_carlsen@live.dk
Kalundborgvej 77
4470 Svebølle
Telefon: 20466788


Tom Andersen
Kreds 07
svebollebyg@gmail.com
Skolevej 19
4440 Mørkøv
Telefon: 51212959

Lene Frøkjær Thorsen
Kreds 08
HB - Konstitueret Bestyrelsesmedlem
lene@boruphoj.dk
Boruphøj 11
4683 Rønnede
Telefon: 21441495


Anette Kragelund Kaasgaard
Kreds 11
anette@kaasgaard.name
Virring Mosevej 1
8960  Randers SØ
Telefon: 22160190

Maibrit Andersen
Kreds 18
ma@maibrit.dk
Bajstrup Bygade 63
6360 Tinglev
Telefon: 22427276


Vivian Magnussen
Kreds 18
vivian.magnussen@gmail.com
Dravedvej 21
6240 Løgumkloster
Telefon: 24266116

Andreas Fischer
Kreds 24
1960fischer@gmail.com
Skamlebækvej 14
4540 Fårevejle
Telefon: 23293590


Alexander Scheppan
Kreds 25
alexander.scheppan@hotmail.com
Langstedvej 67
5690 Tommerup
Telefon: 53687429

Benny Stoico
Kreds 29
benny.stoico@gmail.com
Hasselvej 10
4180 Sorø
Telefon: 75945468
Mobil: 40994016


Gorm Christensen
Kreds 29
gorm.t.christense@gmail.com
Flinterupvej 29
4180 Sorø
Telefon: 57845324

Leif Jørgensen
Kreds 29
lb.regstrup@privat.dk
Agervænget 11
4420 Regstrup
Telefon: 40702876


Susan Steffensen
Kreds 38
s.stef28@gmail.com
Lambjergskovvej 4
6400 Sønderborg
Telefon: 29840784

Bjarne Jensen
Kreds 41
bkjensen61@gmail.com
Rørosvej 63
4760 Vordingborg
Telefon: 20930639


Kent René Lucassen
Kreds 45
k.lucassen@youmail.dk
Valmuevej 32
7500 Holstebro
Telefon: 24912128

Susanne Jensen
Kreds 47
info@calippo.dk
Tokkerupvej 38
4640 Fakse
Telefon: 56769099


Finn Kristiansen
Kreds 52
Formand kreds 52
Finn.kristiansen5540@gmail.com
L. Kr. Larsensvej 26
5540 Ullerslev
Telefon: 40824227

Sabrina Grønhøj
Kreds 53
sabrina_suki@me.com
Guldbækvej 79
9230 Svenstrup J
Telefon: 51257808


Christina Hald
Kreds 55
chh.hald@gmail.com
Sønderskovvej 7
3460 Birkerød
Telefon: 22620767

Janni Ysbæk Nielsen
Kreds 55
ysbaaknielsen@gmail.com
Havesvinget 1
2950 Vedbæk
Telefon: 40282244


Betina Segato
Kreds 56
betinasegato@hotmail.com

Henrik Larsen
Kreds 56
l.henrik@icloud.com
Bakkemosevej 10
4700 Næstved
Telefon: 28491999


Karina Michelsen
Kreds 64
karina-michelsen@hotmail.com
Sundsvej 81
7400 Herning
Telefon: 26142996

Steen Aldenborg
Kreds 76
aldenborg@bbsyd.dk
Marsvænget 57
6710 Esbjerg V
Telefon: 75156458


Anita Andersen
Kreds 80
anitaandersen_122@os.dk
Næsset 11
8850 Bjerringbro
Telefon: 61681759

Bo Rasmussen
Kreds 80
buddi@os.dk
Næsset 11
8850 Bjerringbro
Telefon: 23307270


Majbrit Mejrsk
Kreds 80
petmama@hotmail.dk
Guldbækvej 5
8800 Viborg
Telefon: 40254910

Erling Poulsen
Kreds 84
dyndet@hotmail.com
Bøgedevej 20
4100 Ringsted
Telefon: 21366826


Finn Larsen
Ingen kreds
finn@finnsoft.dk
Snemandsvej 1B
2730 Herlev
Telefon: 20731074



HENT LISTEN SOM EXCELFIL


Udskriv denne side

Nyheder


Sekretariatet holder sommerferie i juli

11. juni 2024
Sommerferien nærmer sig med raske skridt, og det gælder også for sekretariatet.
Sekretariatet holder nemlig ferielukket i juli måned, hvor der ikke vil blive besvaret mails eller telefon i denne periode.
Har du brug for hjælp i sekretariatets ferie, kan du kontakte Forretningsudvalget i Schæferhundeklubben, fu@schaeferhund.dk.
Sekretariatet ønsker Schæferhundeklubbens medlemmer en god sommer.