MEDLEMSLOGIN

Medlemslogin

Søg på Schæferhundeklubben

Indtast søgeord nedenfor og klik "Søg"

Søg på Schæferhundeklubben

Indtast søgeord nedenfor og klik "Søg"

×

Brugsprøvedommere

Mikkel Kruse
Kreds 03
mailmikkelkruse@gmail.com
Spydbakken 1
3670 Veksø
Telefon: 40512135

Henrik Hjort
Kreds 04
h.hjort@outlook.dk
Odinsvej 23
4300 Holbæk
Telefon: 40422207


Morten Hansen
Kreds 04
morten@falcos.dk
Adamshøjvej 14
4100 Ringsted
Telefon: 20350616

Peter Gammelgaard Mortensen
Kreds 04
pgm@projectleader.dk
Hestehavevej 22
4130 Viby Sj.
Telefon: 29620802


Peter Maltha Larsen
Kreds 04
petermalthalarsen@gmail.com
Bækkeskovvej 41
2700 Brønshøj
Telefon: 26300300

Martin Knudsen
Kreds 09
Xakki-miro@hotmail.com
Odensevej 46
5672 Broby
Telefon: 66176382


Ella Laursen
Kreds 17
laursenella@gmail.com
Banevej 11
8700 Horsens
Telefon: 22306517

Knud Rasmussen
Kreds 35
kr.1@outlook.dk
Bejerholmsvej 12
5762 Vester Skerninge
Telefon: 51366804


Erik Ahrends
Kreds 38
e.ahrends@mail.tele.dk
Pottervej 4
6500 Vojens
Telefon: 21789695

Jesper Bach-Pedersen
Kreds 44
HB - Brugshunderådsformand
blackbird2@live.dk
Bovbjergvej 2
6710 Esbjerg V
Telefon: 40972473


Morten Jensen
Kreds 54
morten.pudseren@gmail.com
Grønningen 9
9330 Dronninglund
Telefon: 20994826

Bent Andersen
Kreds 62
scheelseng@mail.dk
Tykmosevej 16
4622 Havdrup
Telefon: 52194010


Finn Bertelsen
Kreds 71
Tværvangen 10
8400 Ebeltoft
Telefon: 22471050

Vivi Gilsager
Kreds 71
vivi@gilsager.dk
Olaf Ryes Vej 14
8420 Knebel
Telefon: 86356099
Mobil: 40172342


Per Svoldgård Nielsen
Kreds 80
pandp@live.dk
Breumvej 8
7870 Roslev
Telefon: 21244636

Jes Svennum
Kreds 81
svennum@c.dk
Faldensvej 23
9700 Brønderslev
Telefon: 40303294


Michael Brandenhoff
Kreds 81
kreds54@gmail.com
Hjørringvej 104
9300 Sæby
Telefon: 40101668

Lene Carlson
Kreds 84
lene.carlson@mail.dk
Hærvejen 34
4660 Store Heddinge
Telefon: 51843500


Hans Hansen
Kreds 99 Fiktiv
vanni@sol.dk



HENT LISTEN SOM EXCELFIL


Udskriv denne side

Nyheder


Ophævelse af avlsforbud

20. april 2024
Hovedbestyrelsen er opmærksom på, at der cirkulerer et Facebook-opslag omkring ophævelse af avlsforbuddet på Junker.
Vi vil gerne forsikre jer om, at vi følger situationen tæt og afventer yderligere information fra DKK.
Vi vil holde jer opdateret, når vi ved mere.