MEDLEMSLOGIN

Medlemslogin

Søg på Schæferhundeklubben

Indtast søgeord nedenfor og klik "Søg"

Søg på Schæferhundeklubben

Indtast søgeord nedenfor og klik "Søg"

×

Figuranter

Per Jørgensen
Udløb juni 2024
Kreds 03
per.joergensen@cph.dk
Nordre Sørække 37
3670 Veksø Sjælland
Telefon: 40197232

Allan Maindal
Udløb juni 2024
Kreds 04
allan_maindal@yahoo.dk
Islandshøjparken 19 st. th.
2990 Nivå
Telefon: 21657478


Morten Hansen
Udløb juni 2025
Kreds 04
morten@falcos.dk
Adamshøjvej 14
4100 Ringsted
Telefon: 20350616

Lars Toft Bille
Udløb juni 2024
Kreds 06
larstoftbille@gmail.com
Skorpionen 35
3650 Ølstykke
Telefon: 28927535


Steen Hansen
Udløb juni 2025
Kreds 06
steen.l.hansen@gmail.com
Hornbækvej 766
3100 Hornbæk
Telefon: 29727068

Thomas Bo Larsen
Udløb juni 2025
Kreds 06
thomsebo69@gmail.com
Vedamsvej 10B
3360 Liseleje
Telefon: 28580144


Jan Kvist
Udløb juni 2025
Kreds 08
Formand kreds 8
jankvist27@gmail.com
Skuderløsevej 16B
4690 Haslev
Telefon: 21727270

Kasper Nielsen
Udløb december 2024
Kreds 12
k.nielsen1405@live.dk
Hjerupvej 26
5560 Aarup
Telefon: 20683579


Morten Snedker Jensen
Udløb juni 2024
Kreds 17
kennelliva@live.dk
Attikavej 34
8530 Hjortshøj
Telefon: 26367587

Casper Petersen
Udløb juni 2025
Kreds 23
casperrohrberg@jubii.dk
Kratvej 5
4623 Lille Skendsved
Telefon: 42676603


Pav Andersen
Udløb juni 2025
Kreds 23
pavandersen2@hotmail.com
Boeslunde Byvej 60
4242 Boeslunde
Telefon: 40932427

Chris Bernth
Udløb juni 2024
Kreds 27
chris-iek@hotmail.com
Røsnæsvej 306
4400 Kalundborg
Telefon: 60912727


Lars Rahn
Udløb juni 2026
Kreds 27
larsrahn@yahoo.dk
V. Sneptrupvej 20
7451 Sunds
Telefon: 60148052

Niklas Bro Thomsen
Udløb juni 2025
Kreds 27
niklasbro179@hotmail.com
Grønnegade 7
7830 Vinderup
Telefon: 53641028


Per Frost
Udløb juni 2026
Kreds 27
per.marlboro@hotmail.com
Romvej 19
7620 Lemvig
Telefon: 20909513

Tobias Munk
Udløb juni 2025
Kreds 29
barnholdt89@gmail.com
Marius Pedersens Vej 109
4300 Holbæk
Telefon: 22524235


Nikolaj Rimmer Lauridsen
Udløb juni 2026
Kreds 32
nikolajrimmer@icloud.com
Heimdalsparken 46, st. tv
7500 Holstebro
Telefon: 52390100

Vytautas Bernat
Udløb juni 2025
Kreds 34
vitautas97@gmail.com
Østre Langgade 31
8643 Ans By
Telefon: 22385668


Asger Kennet Christensen
Udløb juni 2024
Kreds 38
asger910@gmail.com
Skodborg Stadionvej 6
6630 Rødding
Telefon: 61808272

Dan Brälye
Udløb juni 2024
Kreds 38
dan@dan-scan.dk
Langelandsvej 143
6100 Haderslev
Telefon: 20445524


Torben Skrydstrup
Udløb juni 2025
Kreds 38
tosk1971@gmail.com
Industrivej 24
6070 Christiansfeld
Telefon: 61103410

Morten Jensen
Udløb juni 2025
Kreds 42
mj96@outlook.dk
Juelsgade 25
7130 Juelsminde
Telefon: 20887864


Simon Tiemroth Larsen
Kreds 47
s.tiemroth@hotmail.com
Grevensvængevej 3
4700 Næstved
Telefon: 29658290

Finn Kristiansen
Udløb juni 2025
Kreds 52
Formand kreds 52
Finn.kristiansen5540@gmail.com
L. Kr. Larsensvej 26
5540 Ullerslev
Telefon: 40824227


Jørgen Poulsen
Udløb juni 2026
Kreds 54
jpoulsen67@gmail.com
Kokkedalsvej 30
9460 Brovst
Telefon: 4525672244
Mobil: 4525672244

Rene Jürgensen
Udløb juni 2024
Kreds 54
rtjlonstrup@gmail.com
Sdr. Ringvej 1
9850 Hirtshals
Telefon: 29611922


Stephan Laustrup
Udløb juni 2024
Kreds 59
laustrup86@gmail.com
Tulsmarkvej 4
6800 Alslev
Telefon: 30264820
Mobil: 30264820

Jonas Bo Jakobsen
Udløb juni 2024
Kreds 61
Joboja88@gmail.com
Frederiksborgvej 350
4000 Roskilde


Klaus Midtiby Girel
Kreds 62
klausgirel@gmail.com
Bøgedevej 7B
4100 Ringsted
Telefon: 27240117

Niels Jørgen Nielsen
Udløb juni 2025
Kreds 63
taooggabby@hotmail.com
Lundvej 15
9632 Møldrup
Telefon: 60184941


John Brorson Nielsen
Udløb december 2024
Kreds 64
johnbn.jn@gmail.com
Trudsholm Allé 4
8970 Havndal
Telefon: 40420530

Lasse Elving Stoklund
Udløb juni 2024
Kreds 70
lassestoklund@gmail.com
Farsbøllevej 44
5471 Søndersø
Telefon: 42259372


Torben Smollerup Knudsen
Udløb juni 2025
Kreds 77
tknudsen74@hotmail.com
Toftegårdsvej 9
8722 Hedensted
Telefon: 31514824



HENT LISTEN SOM EXCELFIL


Udskriv denne side

Nyheder


Ophævelse af avlsforbud

20. april 2024
Hovedbestyrelsen er opmærksom på, at der cirkulerer et Facebook-opslag omkring ophævelse af avlsforbuddet på Junker.
Vi vil gerne forsikre jer om, at vi følger situationen tæt og afventer yderligere information fra DKK.
Vi vil holde jer opdateret, når vi ved mere.